Gwarancja

Gwarancja


Każdy towar zakupiony w naszym sklepie posiada gwarancję zgodną z polityką i zapewnieniami producenta. Okres gwarancji to odpowiednio rok lub dwa lata w zależności od rodzaju części . Podstawą gwarancji jest dokument sprzedaży (paragon fiskalny lub faktura VAT), także pamiętaj aby go zachować, gdyż bez niego gwarancja nie obowiązuje.

Zwroty, wymiana i reklamacje towarów:

Zwrot towaru


Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumenckich, zakupiony w sklepie internetowym towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od jego otrzymania. Towar nie może jednak nosić śladów montażu, musi być w nienaruszonym stanie, musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu z kompletną zawartością. Do towaru musi być dołączone stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

.

Reklamacja

Podstawą przyjęcia Twojej reklamacji jest przedstawienie dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT). W przypadku niezgodności towaru z umową powinieneś odesłać do nas reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi nasz sklep.

Wszelkie problemy zgłoś telefonicznie bądź skorzystaj z poniższego formularza.